Chili & champignons 3 gangenmenu (16 en 17 november)
incl. btw
Yakonhapje
---
Rapensoep met salietoets
---
Chili & champignons
Hasselback potatis
knolselderguacamole
Bestel tot 10 november
Productinformatie
Groestje: de eerste Yakon wordt geoogst en smaakt heerlijk met een kruidige salade en jonge schapenkaas van Bosschelle
Rapensoep met salie
een heerlijke herfstsoep op smaak gebracht met Kastrum
Chili & champignons
Boer Dirk oogst binnenkort de laatste paprika's, het uitgelezen moment om nog een heerlijke chili te maken met kidneybonen van Boer Dirk en champignons.
Hasselbacks potatis zijn een soort ovengebakken aardappelen deels in dunne plakken gesneden. Vervolgens worden ze bestreken met olijfolie en kruiden en in 3 stappen afgebakken in de oven. Hasselbacks potatis dankt zijn naam aan het restaurant Hasselbacken in Stockholm. Het werd er door een stagiair bedacht in 1953, al zou er al eerder sprake van zijn in het Zweedse prinsessenkookboek uit 1929. Soit, wie het bedacht maakt niet uit. Schuif de aardappel 30’ in een klassieke oven en geniet er vooral van 😊
Knolselderguacamole (100% lokaal)
Met een knolselderguacamole wordt het gerecht een niveau hoger getild. Het smeuïge en brengt een fijne extra toets aan de maaltijd.
Demon tears
Wil je graag een pittige chili? Bestel een fles Demon Tears en breng met enkele druppels vurigheid in je chili & champignons.
Waar en wanneer kan ik afhalen op 16 of 17 november?
Op dinsdag 16 november
Gent op afspraak 8u-10u - voor een afspraak bel 0484 182 989
Netwerkwandelen Gent 10u-12u
Rozemarijntje Guido Gezellestraat 78 in Denderleeuw 14u-18u30
Op woensdag 17 november
Cinderella's Stories, Nieuwstraat 25 in Denderhoutem 17u-18u en op afspraak
Groesting, Molenstraat 91 in Liedekerke 17u15-18u15
Boer Dirk Moorsel Kattenbroekstraat 9A in Moorsel 14u-17u30
Ohne Aalst, Stationstraat 3 in Aalst 14u-19u
Ander afhaalmoment of afhaallocatie
op afspraak, bel 0484 182 989
Maat of afmetingen
Groestje 25g
Soep 25cl
Chili & champignons 500g
De circulaire uitzet van Groesting
Gerechten van de afhaalvegetariër worden geleverd in de potten en kommen van Groesting. Dat is mijn circulaire uitzet. Deze is met liefde samengesteld uit erfstukken van grootmoeders en suikernonkels aangevuld met wat er op de wereld aan moois bestaat. Ik krijg nadien graag alles afgewassen terug.
Allergenen, intoleranties en andere diëten
Bevat selder en lactose
Vragen? Daniel staat je graag te woord. Bel 0484 182 989